BLUE,Duncan,Lee,Antony,Simon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BLUE,Duncan,Lee,Antony,Simon

Antony Costa, Duncan James, Lee Ryan, Simon Webbe, Blue
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Биографията на Duncan James

Go down 
АвторСъобщение
*blue_girl_fan*
Admin
*blue_girl_fan*


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Location : България
Registration date : 18.07.2007

Биографията на Duncan James Empty
ПисанеЗаглавие: Биографията на Duncan James   Биографията на Duncan James Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 4:06 pm

Дънкан е роден на 7 април 1979г. в 4,55 часа. Той е зодия Овен с асцедент Водолей. Асцедентът на Дънкан определя неговото влечение към новите идеи, открития и мода, както и способността му да общува. Под влияние на своята зодия Дънкан е абсолютно пристрастен към славата и не се интересува от неприятностите, които тя би могла да му донесе. Думата провал просто не съществува в неговия речник. Той притежава изключителни лидерски качества и кипи от енергия, но понякога се превръща в истински маниак на тема контрол. Влиянието на Слънцето предопределя пътя на неговата кариера - той е орисан да споделя своя талант и креативност с колкото може повече хора. Колкото до любовта, може и да изглежда невероятно, но щом веднъж се влюби Дънк е способен да прекара целия си живот с един човек. Докато това се случи обаче, той ще се радва на живота с пълни шепи. Точно както прави и днес.

Епохата Blue

Вярно е, че през 2001-ва да си член на момчешка банда все още беше модерно.Тези четирима хубавци обаче бяха не просто поредната група.Duncan James,Antony Costa,Lee Ryan и Simon Webbe предизвикаха истински бум. И в музикалните класации, и сред феновете. Първият им сингъл "All Rise" веднага оглави английските чартове и, образно казано, повлече крак за още успехи. И така цели четери години. Само ще маркираме на бързо постиженията им за този период: два албума номер едно, три сингъла в същата позиция, две награди BRIT, 5 милиона продадени копия от албуми и 2.9 милиона от сингли.
Каква е ролята на Дънкан за този успех? Голяма. Не просто защото изглежда добре (ще споменем, че е имал фенклуб още като ученик), не само защото пее, танцува страхотно (смята се, че един ден може да измести от пиедестала дори Роби Уилямс), а защото освен всичко изброено до тук, той е написал текстовете на някои от най - известните парчета на вече бившите днес Blue.

Момичето на татко

На 26 Февруари 2005 г. Дънкан стана баща за първи път. Тиани-Фин Джеймс (Грейгър) е ноговото първо дете, но по ирония на съдбата той вече няма нищо общо с майка й Клеър (историята с неговото детство се повтаря). Дънк и Клеър бяха заедно от ' 97-а до ' 98-а година, след което през 2004 отново се събраха за малко. Толкова, колкото да заченат Тиани. При такова стечение на обстоятелствата Лийй Раян остана единственият член от бившата вече група Blue, който още не се е разписал в графата "татковци". Шоколадовият Саймън Уеб също има дъщеря, а Антъни Коста на скоро стана баща, на малката Емили.

Самотния бегач на дълги разтояния

Всяко хубаво нещо си имало край. В случая на младия г.н Джеймс обаче краят на първото хубаво нещо беше в същото време и начало на друго, още по - хубаво. Към края на 2004 г., когато започваше да става все по - ясно, че момчетата с най - синьото (или най - тъжното - изборът оставаме на вас) име вече няма да пеят заедно, Дънкан получи невероятно предложение - индивидуален договор за близо 1 милион долара от шефовете на звукозаписната компания EMI. Подобно признание едва ли е случайно, защото специалистите определиха Дънакн като вече доказал се изпълнител, който би се справил блестящо и извън групата. Резултатът отдавна е на лице - първият самостоятелен сингъл на певеца "I Believe My Heart" и на скоро излязлия му албум ''Future Past'' .

Момчето на мама

Случайно да си спомняте за едни друг певец, невероятно секси, невероятно пластичен на сцената, невероятно боготворен от фенките си, но и.... също толкова невероятно много закрилян от Нейно Величество МАМА? Ако не сте се сетели помагаме - Джъстин Тимбърлейк. Дънкан също си има ангел - пазител в лицето на родителката си Фиона Инглис, която дори написа книга, за да разкаже за живота със сина си - "Just The Two of Us" (бук. "Само ние двамата"). Ето ви малко от нея: " Годината беше 1979. Щях да родя дете, чийто баща не само беше разтрогнал годежа ни, но щом разбра, че съм бременна, безцеремонно ме захвърли на прага на бащината ми къща, отказа да поеме каквато и да било отговорност и връщаше писмата ми. Случващото се беше безкрайно далеч от онова, което родителите ми си бяха представели за бъдещето на едниствената си дъщеря. Безкрайно далеч от всичко, което аз съм си представила за себе си...."
Сега може би ви стана ясно, че Дънкан никога не е виждал баща си. Като добавим и това, че майка му също е осиновено дете, няма защо да се учудваме на огромното влияние, което тя отделя на сина си.
Толкова огромно е то, че чак на моменти дразни онзи, който го получава. Защо се дразниш, Днък? Е, и вие щяхте да се дразните, ако майка ви, на която вече сте позволили да продава по Интернет написаната от нея книга за съвместния ви живот, тръгне да предлага на търг и някои от най - скъпите ви вещи. На скоро 47 годишната Фиона си позволява да постъпи точно така с любимия колан Versace на сина си, с една негова сантиментална снимка в рамка, с пътния пропуск на Дънк за едно от турнетата на Blue, както и с бележник със стикери от различни места по света.

Историята продължава....

Мнозина смятат, че от сексапилните "Блу" Дънкан Джеймс е най.сексапилният. Оприличават го на Брад Пит, с малкото уточнение - Дънкан е още по - голям красавец. Навярно са прави. Момчето има невероятно излъчване, което прибавено към чудесния му глас и статуса му на звезда, наистина лудва феновете му. И не само тях. Печените шефове на лайбъла EMI виждат в Дънкан новият Роби Уилямс (както споменхме малко по горе), така те го подлъгват с близо 1 млн. долара, да подпише договор за солова кариера. Лойд Уебър е впрегнат в усилието и първият дис на Дънк "I Believe In You" от мюзикъла "Жената в бяло" стига второ място в чартовете. Прочутият композитор смята да съчени още две парчета за Дънк, които да влязат в солоалбума му. Дали новата златна кокошка на EMI ще снася редовно предстои да видим. Ето още любопитни факти за красивия талантливко, който по съвместнителство е и разбивач на женски сърца.

Детство

На 7 април Дънкан Матю Джеймс Инглис има рожден ден. Никога не споменавай пред него последното му име "Инглис" , защото не го харесва и много ще се сърди. Дънк, както го наричат приятелите му е роден в Солсбъри, графство Уилтшиър.

Театър

Градът се слави с международния артфест и няма начин будното момче да не попие от атмосферата. В частното училище проявява актьорски талант и изиграва няколко роли, между които и на д-р Уотсън. Театъра го прилича до толкова, че в 6-и клас изучава драматургия. Музиката също присъства, просто той върши всичко, пееъки. Огромно влияние върху Дънкан оказва баба му, когато той и майка му се местят да живеят при нейните родители в Дорсет.

Родители

Саймън Роскоу, баща на Дънкан зарязва майка му Фиона Инглис, когато се оказва, че е бременна. Напуска Англия, за да не го гони за издръжка. Създава ново семейство и доскоро не знае, че има толкова известен син. Не е много ясно дали са се виждали, но се знае, че Дънкан има полубрат и полусестра, родени в Германия.

Блу

На 13 Дънкан и майка му се местят в Сидмаут, Южен Девън. Там, изучавайки драматично изкуство, Дънк открива, че "има глас". Новото откритие той използва, като свири по курортите с разни банди трета категория. Докато не се запознава с Антъни Коста в Лондон. Така "Блу" изгряват на хоризонта и за нула време са сред най - популярните групи на Острова.

Секс

Славата на Дънакн като сексмашина върви пред него. Той обаче твърди, че всичико е преувеличено и донякъде създадено от въображението на репортерите. Цитираме Дънакан. Сексманиак: "Не знам защо хората мислят така. В началото бях малко щур, но сега по успокоих топката. Любовниците си мога да изброя на пръстите на ръката си, и накраката си и малко още." Какво го възбужда: "Сексапилни пръсти на краката! Жената трябва да има хубави стъпала. Ако има и красиви очи, тогава съм запленен"! Отказ: "На всички е известно, че Черил Туиди от Girls Aloud ми отказа". Качества у жената: "Интелект. Мразя момичета, които само хилят и не можеш да разговаряш с тях. Вътрешната красота - висок морал и семейни ценности. Невинноста също ми харесва, особено когато момичето не си дава сметка за това". Облеклото в кревата: "Боксерки, най - вече през зимата. ако спиш гол, може да се преобърнеш и да си смачкаш топките. Пък и може някой да влезе". Секс на открито: "Простих се с девствеността на едни паркинг. Сега обаче с всичики тези мобилни телефони с камери по тях човек трябва да внимава"!
Дънкан Джеймс не бил такъв сексманиак, а търсил романтика в отношенията. Една от неговите изгори Мари си спомня, че можел с часове да си играе с тялото ти и след 3 часа нежни масажи и целувки се отдавал на секс.

Любов

Аня Лахари, модел и член на разпадналата се банда Precious, е една от жените пленили сърцето на Дънкан. Други известни гаджета на похотливя Дънк са: Дош Стоун, Клер (майката на дете то му, но по ирония на съдбата двамата нямат нищо общо вече по между си, очевидно той се е олял тотално пред нея, защото когато и предложил да се оженят тя му отказала, дори и обещал да си намали любовните похождения) и Мишел Хийтън.

Други неща

Има фенклуб още като 6-годишен; веднъж си ухапва устните, докато се целува; носи пухената си възгалвничка насвякъде, иначе не може да заспи; изповядва католическата вяра; щом се напие, започва да се съблича; пада си по сладките неща; обича да чете детски книги; чете "Хари Потър"; предпочита кучета пред котки; раздава дрехите си на благотворителни организации; има най - миризливите крака от бандата "Блу" (целият му имидж отиде по дяволите Smile)) )

Храна

Много обича хамбургерите, но истинските, а не от големите вериги за бързо хранене. От тях му призлява. Бургерът върви страхотно с шоколадов шейк. Не прекъсното яде шоколад. Никой не подозира, че е страхотен готвач и е спец на любимото си свинско печено. Любимото му питие е сок от боровинки и винаги има в хладилника си.

Автомобили

В началото беше единственият в Blue, който имаше книжка и затова, когато са снимали клиповете, все той бе зад волана на фантастични лимузини. Така се влюби завинаги в Mercedes CLK - тази кола е абсолютна сензация. Тя върви сама и то със стил, споделя Дънк и мисли следващата му кола да бъде такава и определено ще му подхожда.

Играчки

Сърцето му е обречено на плюшеното му мече. Получил го е още на кръщаването му и не се разделя с него. "То беше при баба, докато беше жива, а тя ме гледаше. Мама бе самотна майка и трябваше да работи. Не мога да си представя живота без него, толкова спомени ни свързва. Другите ми такива играчки са йоркшиърските териери Гордън и Попи - те живият при майка ми Фиона и когато съм вкъщи, си играя с тях. Кучетата са страшни верни другари, затова ги обичам" - споделя Дънкан.

Българската следа в живота на Дънкан

По някаква случайност и благодарение на "Танци на лед" Дънкан Джеймс се срещна с Мария Филипов, която е българска танцьорка на лед живееща в Австралия и омъжена за руснак. На Мария и предлагат да играе във втори сезон на "Танци за лед" в Англия. Тя приема и така става партньорка на Дънкан в това ледено шоу. От тогава на съм нашият хубавец дори проговори на български в "Господари на ефира" и дори обеща да посети България. Той казва още, че никога не е бил в нашата красива страна, но много му се искало и се надявал в бъдеще да дойде. Е на нас феновете не ни остава нищо друго освен да чакаме да си изпълни обещанието и да благодарим на Мария, че е разказала на Дънк за нашата малка но много красива страна.
Върнете се в началото Go down
http://7gthebest4ever.dir.bg
 
Биографията на Duncan James
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BLUE,Duncan,Lee,Antony,Simon :: Duncan James :: Биография-
Идете на: